HAKKIMDA

  
   1973 yılı doğumlu , 38 yaşında nihayet anneliği tatmış , değişik lezzetler tatmaya düşkün, yaptığı yemekleri süslü püslü servis etmeyi seven gerçek bir boğa burcuyum.

   Uzman estetisyen , spa terapisti ve en son 5 yıldızlı bir otelde spa yöneticisi olarak kariyerime devam ettiğim meslek hayatıma ,  yine mesleki rahatsızlıklardan dolayı ara vermek zorunda kaldım . Tam bir işkolik olan ben , boş duramayacağımı bildiğim için arayış içine girdim ve birden kendimi bir kursta pasta yaparken buldum . Yaptığım şey o kadar hoşuma gitti ki pasta kurabiye , cupcake derken bütün bunlar çevremdeki herkes tarafından da beğenilince “evet” dedim “ benim yeni keyifli işim bu ” . Hamileliğimin son dönemlerimde yaptığı iş gibi kendi de çok tatlı olan Müge HÜNER den bebek kurabiyeleri konusunda eğitim aldım. Doğumuma saatler kala kızımın kurabiyelerini ve şekerlerini büyük bir keyifle kendi ellerimle  hazırladım…

   Severek yaptığım el ve ev yapımı ürünlerin özel günlerinize mutluluk katması dileğiyle…Küçük sevinçler hayatınızdan hiç  eksik olmasın :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...